Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

  • facebook
  • instagram
  • tiktok
 

Právny servis

Poskytneme vám komplexný právny servis, ktorý zabezpečí, že predaj nehnuteľnosti prebehne v súlade s platnými právnymi predpismi a zároveň chráni práva a záujmy všetkých strán.

Právny servis je kľúčovým prvkom bezproblémového a bezpečného predaja nehnuteľnosti:

Vypracovanie Zmlúv: Profesionálne vypracovanie zmluvnej dokumentácie súvisiacej s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti, a to najmä : zmlúv o budúcich kúpnych zmluvách, kúpnych zmlúv, darovacích zmlúv, dohôd o vysporiadaní vlastníctva, nájomných zmlúv a zmlúv o zriadení vecného bremena  a vypracovanie návrhov na vykonanie zápisov do katastra nehnuteľností

Kontrola a Overenie Dokumentov: Náš právnik dôkladne skúma všetky dokumenty súvisiace s nehnuteľnosťou, ako sú výpisy z katastra, vlastnícke listy a iné dôležité právne dokumenty. Zabezpečuje, aby boli tieto dokumenty a informácie z nich použité platné a presné.

Riešenie Právnych Otázok: S našou právnou pomocou vám odpovieme a vyriešime  rôzne právne otázky spojené s nehnuteľnosťou, vrátane otázok týkajúcich sa tiarch, vecných bremien, exekúcií, bankových záruk, nelegálnych stavieb, otázky podielového a bezpodielového spoluvlastníctva nehnuteľností, nájomné vzťahy, občianskoprávne vzťahy.

Týmto spôsobom zabezpečujeme, že celý proces predaja nehnuteľnosti prebieha bez problémov a s dôrazom na dodržiavanie zákonných predpisov.