Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

  • facebook
  • instagram
  • tiktok
 

Realitný maklér kupujúceho

Pomôžeme Vám nájsť a zakúpiť vhodnú nehnuteľnosť podľa vašich potrieb a preferencií:

1. Vyhľadáme nehnuteľnosti na trhu, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám.

2. Organizujeme a spolu s vami sa zúčastňujeme na obhliadkach nehnuteľností. Po obhliadkach poskytneme odbornú spätnú väzbu a rady, ktoré vám pomôžu pri vašom rozhodovaní.

3. Spolupracujeme s predajcami alebo ich agentmi, aby sme za vás dosiahli najlepšie možné obchodné podmienky pri kúpe nehnuteľnosti. Aktívne vyjednávame cenu a ďalšie podmienky kúpy s cieľom zabezpečiť, aby ste dosiahli čo najvýhodnejšiu dohodu.

4. Poskytujeme asistenciu pri príprave všetkých potrebných dokumentov a zmlúv potrebných na zakúpenie nehnuteľnosti. Zároveň vám poskytujeme právne poradenstvo, aby sme zabezpečili, že celý proces kúpy prebieha bez problémov a v súlade s platnými právnymi predpismi.

5. Ak budete potrebovať odbornú pomoc z iných oblastí, ako napríklad geodeta, znalca alebo architekta, pomôžeme vám sprostredkovať spoľahlivých odborníkov.

6. Pomôžeme vám pri výbere hypotekárneho úveru, poistenia nehnuteľnosti – vďaka nášmu hypotekárnemu špecialistovi. Zariadime vyhotovenie znaleckého posudku.

7. Asistujeme pri podpisoch zmluvnej dokumentácie, ideme s Vami k notárovi, do banky na podpis úverových, záložných zmlúv, kontrolujeme priebeh celého obchodu. 

8. Podpisom zmlúv to u nás nekončí. Asistujeme Vám pri protokolárnom odovzdaní nehnuteľnosti, ak bude potreba pri prepise u dodávateľov energií, alebo u správcovskej spoločnosti.


Agent kupujúceho pracuje výlučne v záujme kupujúceho a snaží sa zaistiť, aby celý proces kúpy nehnuteľnosti prebehol bez problémov a komplikácií.

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailom, alebo vyplnením kontaktného formulára!

Napíšte nám